2022-2023 District Officers
District
|
Office
|
Student Name
|
School
|
A
|
President
|
Kaylie Bockwinkel
|
Oakley
|
A
|
1st Vice President
|
Allyson Sheldon
|
Goodland
|
A
|
Secretary/VP of Finance
|
Paige Fulwider
|
Goodland
|
B
|
President
|
Tinley Rentschler
|
Smith Center
|
B
|
1st Vice President
|
Sophie Imm
|
Smith Center
|
B
|
Finance
|
Lyrica Orosco
|
Hoisington
|
B
|
Secretary
|
Jordyn McDiffett
|
Phillipsburg
|
B
|
STAR Events
|
Bella Schmitt
|
Smith Center
|
B
|
Public Relations
|
Callie Priest
|
Ellis
|
B
|
Power of One
|
Melody Swagerty
|
Ellis
|
C
|
President
|
Emma Hubert
|
Republic Co.
|
C
|
Finance
|
Eleanore Silhan
|
Herington
|
C
|
1st Vice President
|
Korey Meier
|
Herington
|
C
|
STAR Events
|
Madison Brown
|
Chapman
|
C
|
Power of One
|
Jentree M
|
Abilene
|
C
|
Membership
|
Gracie Hylton
|
Abilene
|
D
|
President
|
Clara Johnston
|
Mission Valley
|
D
|
Secretary
|
Cindy Castro
|
Linn
|
D
|
Finance
|
Garrett Hill
|
Washington Co.
|
D
|
Public Relations
|
Sadie Hartwich
|
Wabaunsee
|
D
|
Power of One
|
Abi Shearer
|
Council Grove
|
D
|
STAR Events
|
Jessica Filkin/Allison Hower
|
Council Grove
|
EE
|
President
|
Corinne Morgan
|
Tonganoxie
|
EE
|
STAR Events
|
Madison Lynch
|
Piper
|
EE
|
Community Service
|
Caroline Keene
|
Tonganoxie
|
EE
|
Finance
|
Ally Rawlings
|
Tonganoxie
|
EE
|
Secretary
|
Mackenzie McEchron
|
Piper
|
EE
|
Public Relations
|
Cameron McCarthy
|
Olathe East
|
EW
|
President
|
Madelyn Heigert
|
St. Marys
|
EW
|
Finance
|
Walker Coulter
|
Royal Valley
|
EW
|
STAR Events
|
Samantha Henderson/Kasey Carlson
|
St. Marys
|
EW
|
Records
|
Jaelyn Gaston
|
Holton
|
EW
|
Technology
|
Vivian Reynolds
|
Royal Valley
|
EW
|
Public Relations
|
|
|
EW
|
Membership
|
Courtney Cline
|
Horton
|
EW
|
National Programs
|
Abigail Everts/Chase Holman
|
Royal Valley/Jeff West
|
F
|
President
|
Abigail Zabel
|
Satanta
|
F
|
1st Vice President
|
Alexa Seib
|
South Gray
|
F
|
Finance
|
Clayton Kunselman
|
Satanta
|
F
|
Records
|
Emilia Burrows
|
Satanta
|
F
|
Public Relations
|
Lauren Dusin
|
Satanta
|
F
|
Star Events
|
Deisy Maldonado
|
South Gray
|
G
|
President
|
Emma Lippoid
|
SE of Saline
|
G
|
1st Vice President
|
Justyce Henning
|
Kingman
|
G
|
Secretary
|
Victoria Terrick
|
Kingman
|
G
|
Public Relations
|
Katie Stephenson
|
SE of Saline
|
G
|
Finance
|
Bailey Crenshaw
|
Kingman
|
G
|
STAR Events/Power of One
|
Allison Moddelmog
|
SE of Saline
|
G
|
Membership
|
Emily McGaughey
|
Sterling
|
H
|
President
|
Kylie Disbrow
|
Anderson Co
|
H
|
1st Vice President
|
Morgan Sumner
|
Anderson Co
|
H
|
Power of One/National Programs
|
Trinity Samuels
|
Eureka
|
H
|
Secretary/Communications
|
Delia Simpson
|
Lebo/Waverly
|
H
|
STAR Events
|
Morgan Sumner
|
Anderson Co
|
H
|
Public Relations
|
Zoe Hardenbrook
|
Eureka
|
H
|
Finance
|
Anna Hasenclever
|
Lebo/Waverly
|
I
|
President
|
Alexis Elliott
|
Maize
|
I
|
Membership/Finance
|
Ava Schulte
|
Clearwater
|
I
|
STAR Events/Power of One
|
Rachel Jirak
|
Udall
|
I
|
Public Relations/Secretary
|
Emily Cotton
|
Clearwater
|
JE
|
President
|
Rayne Defebaugh
|
Chanute
|
JE
|
1st Vice President/Secretary
|
Macie Church
|
Chanute
|
JE
|
Secretary/Treasurer
|
Kaylee Dillow
|
Labette Co
|
JE
|
STAR Events
|
Konnor LaForge
|
Labette Co
|
JW
|
President
|
Ashlyn Bales
|
Neodesha
|
JW
|
Records
|
Makenzee Monroy
|
Independence
|
JW
|
Finance
|
Logan Gillett
|
Neodesha
|
JW
|
Recognition
|
Piper Essington
|
Neodesha
|
JW
|
STAR Events
|
Presley Schabel
|
Independence
|
JW
|
Junior High Rep
|
Lily Thurlow
|
Fredonia Jr
|
JW
|
Public Relations
|
Shelby Starbuck
|
Fredonia
|
JW
|
Membership
|
Hazel Estes
|
Fredonia
|